co získám jako klient?


Flow-r přináší změnu!


Společně s dalšími profesionály budujeme síť excelentních recruiterů, kteří vám dokáží poskytnout veškeré benefity personálních agentur a navíc vlastní nezávislost a trvalou spolupráci, i kdyby z flow-r odešli. Budete zákazníkem konzultanta, a ne personální agentury.
 

poradíme vám

Rádi bychom, abyste se na nás obrátili i ve chvíli, kdy píšete inzerát nebo když se nemůžete rozhodnout pro jednoho ze svých interních kandidátů. Naším cílem je, aby spolupráce s námi pro vás byla přirozenou součástí vaší práce. Přinášela vám přesně tu přidanou hodnotu, kterou potřebujete, to něco navíc, které rozhoduje o tom, zda nás doporučíte svému známému.

etika podnikání

Dnes, více než dříve, potřebujeme umět držet slovo, poděkovat a pozdravit. Slušnost je pro nás přirozená. Spolupráce je základním prvkem úspěchu a nemáme rádi rčení „Slibem neurazíš”.  
Pokud pro nás bude něco složité, řekneme vám to. Pokud něco nebudeme umět, doporučíme vám někoho, kdo vám dokáže pomoci. Chceme mít z práce dobrý pocit.

otevřenost

Když máte dům, který je celý prosklený a nemá závěsy, pravděpodobně nemáte co skrývat. Chceme, abyste věděli, jak se rozvíjíme, s kým spolupracujeme a co se nám povedlo. V každém momentu se můžete dozvědět více na našem blogu, který je přirozenou součástí naší práce.

inovace

V každém okamžiku přemýšlíme, jak něco vylepšit, jak pomoci jinak a lépe. Snažíme se na naši práci dívat z různých perspektiv a s nadhledem, se špetkou ironie. Pokud nás napadne, jak zlepšit proces náboru zrovna ve vaší firmě, nebo jak zjednodušit naši komunikaci, jdeme na to a budeme se snažit vdechnout takovým nápadům život.

„Jaké jsou zásadní výzvy, které rozhodnou o tom, zda organizace pokvete, či uvadne? Bude rozhodovat pět základních principů: Hodnoty - renesance podnikání a řemesla / Inovace - každodenní úkol pro všechny / Adaptabilita - zastánci zítřka / Zápal - očekávání výjimečného / Ideologie - kult tvorby vs. kult kontroly.” Gary Hamel