Jak funguje svobodná firma v našem podání?


Často se nás klienti a kandidáti ptají, v čem se lišíme od klasické firmy, a proč tak lpíme na užívání pojmu svobodná a zodpovědná firma právě ve spojitosti s flow-r.

Jednoduchost celého konceptu reflektuje způsob, jakým přistupujeme k recruitmentu, klientům i sobě samotným. Nenajdete u nás manažery, KPI’s, obchodní cíle a nechlubíme se desítkami poboček ani armádou konzultantů. 

Přesto nezapadáme do škatulky malá agentura, i ty mívají majitele a vedení. 

  • flow-r jsou totiž lidé

  • flow-r je soubor hodnot 

  • flow-r je brand

Naše vize je dělat „recruitment light“, bez zbytečného balastu a omezení. Chceme se osvobodit od všeho, co tíží naše kolegy (a mnohdy skryté fanoušky) u konkurence (rozuměj v personálních agenturách). Náš čas a energii si zaslouží jen to, co má opravdu smysl.

Pokud o něčem rozhodujeme, musíme nalézt společnou cestu, do posledního muže, ženy, dítěte i zvířete. 

Pravidla, která dodržujeme, jsme si stanovili sami.   

Nikdo nám neříká, jak máme dělat svou práci. Unifikovaní jsme „pouze“ v etické rovině

Pokud zabrousíte do záložky lidé ve flow-r, naleznete všechny, kteří o sobě mohou prohlásit, že jsou členy. Jsou to společníci a mají rozhodovací pravomoci. Všichni byli vybráni na základě svobodného rozhodnutí všech stávajících členů. 

Dále u nás najdete přidružené kolegy flow-r. Jsou to lidé, co s námi spolupracují, sdílí naše hodnoty, ale členy zatím z různých důvodů nejsou. Často jsou například v roli trainee či externích spolupracovníků. 

Zajímá vás do detailu, jak naše firma funguje a chcete nás poznat blíže? Budeme rádi. 

Ozvěte se komukoliv, kdo je vám u nás sympatický!