Jana Strejcovájá a recruitment?

Téměř celou svou dvanáctiletou profesní kariéru se pohybuji v oblasti HR (interním i externím), denně sbírám zkušenosti, poznávám specifika lokálního trhu, na kterém se pohybuji (nejčastěji Plzeňský a Jihočeský kraj), potkávám zajímavé osobnosti a propojuji pracovní příležitosti s talenty.  A pořád mě to baví a naplňuje.  Ve flow-r o to víc, že mám možnost dělat věci po svém a zároveň nést zodpovědnost za své výsledky, chyby i úspěchy, a to mi dává smysl.

co moji zákazníci a kandidáti?

Se svými zákazníky spolupracuji vždy na základě důvěry, osobního přístupu, respektu, dobré znalosti trhu a zkušeností z předchozích projektů. Jsem partnerem v době, kdy se společnosti nedaří nalézt toho pravého specialistu nebo manažera, jsem komunikačním mostem, hodně se ptám, naslouchám, analyzuji situaci, dokážu jít do hloubky, a na základě zjištěných faktů dodám návrh na optimální řešení, které vede k cíli. 

Je mi ctí s kandidáty sdílet jejich výjimečné příběhy, sny a očekávání. Nabízím jim nezávislý pohled na možnosti trhu, přináším informace a podklady pro rozhodování. Ráda jsem průvodcem změny, od prvotní úvahy až po úspěšnou adaptaci v nové pracovní pozici.
Vracím se k podstatě svého řemesla a dělám ho tak, jak nejlépe umím. S respektem, efektivitou a plným zaujetím. S dlouholetými zkušenostmi z trhu a schopností se na věc podívat očima obou stran.

a něco o mně?

Nejraději svůj čas trávím s rodinou, na cestách za zážitky všeho druhu. Když si potřebuji vyčistit hlavu, tak vyrazím ven se psem nebo s koněm, a když ani to nezabere, tak vyzkouším třeba balet (v hledišti) nebo salsu (na parketě).