Karolína ŠimonováMoje cesta...

Před 8 lety jsem seděla na pohovoru v renomované Executive Search agentuře. Tenkrát jsem nevěděla, co znamená Executive Search, headhunting, ale ani to, co mě bude čekat. Za pár dní jsem už seděla s telefonem v ruce a telefonovala a telefonovala. Postupně jsem objevovala řemeslo zvané recruitment. Samozřejmostí bylo obejít se bez inzerování a job boardů.

Mým úkolem bylo a dodnes je vyhledat a zaujmout „skryté“ lidi tam někde uvnitř organizací.

Éra Executive Search mě naučila:

Bojuj a nevzdávej to! Když nefunguje cesta A, vymysli a vydej se cestou B (abeceda má ještě spoustu dalších písmen).

Dále pokoru a úctu ke klientům i kandidátům.

Tyto zkušenosti jsem poté využila v globální společnosti Honeywell v interním recruitmentu při sourcingu technických specialistů, engineerů v ČR i v zahraničí.

V korporátu jsem se učila jednat s lidmi na různých úrovních napříč organizací, umět říci svůj názor nebo třeba i to, že jdeme špatnou cestou a že bychom měli zkusit jinou, pokud chceme dojít ke stejnému cíli.

Jednoho dne jsem si uvědomila, že mi chybí větší drive a vzrušení. To jsem v korporátu nezažívala a tak jsem pokračovala cestou velké personální agentury. Tady jsem záhy zjistila, že miluji, co dělám, ale potřebuji svobodu v práci. A tu jsem našla ve flow-r.

Proč flow-r?

Flow-r je o lidech, každý je jiný, jedinečný. Flow-r tvoří silné osobnosti, které žíjí recruitmentem. Jsou to lidé, se kterými je radost pracovat a sdílet radosti i strasti.

Proč pracovat se mnou?

Při své práci vycházím z toho, že mám dva klienty - jedním je společnost, pro kterou pracuji, a druhým je kandidát.

Já jsem svůj dream job našla a co Vy?

Karolína