Lukáš Zadražil

executive search & direct search & top management outplacementOSOBNÍ REFERENCE
 • Rickie Vale

  ICAP

  My experience dealing with Lukas was an absolute pleasure. His support and efficient communication made the recruitment process stress-free and ensured that I felt prepared for every stage. Lukas would be my first recommendation for your next job search.

 • Pavel Čihák

  ACOMWARE

  Lukáš je orientovaný na výkon. Plně respektuje zadání klienta. Jeho velkou předností je perfektní znalost našich náborových potřeb. Ze stany kandidátů je hodnocen vždy velmi pozitivně. S Lukášem budu vždy rád spolupracovat.

 • Roman Schanner

  CFO,

  S Lukášem Zadražilem jsme navázali kontakt v souvislosti s hledáním nových pracovních příležitostí. Můžu potvrdit jeho vysoce profesionální způsob v oblasti HR a jeho na 100% férové a etické jednání. Současně jsem vždy ocenil i jeho lidský a empatický přístup, díky kterému jsem s ním vždy byl a i zůstanu v kontaktu.

 • Jiří Sypien

  Pivovary Staropramen a.s.

  Lukáše jsem poznal při hledání nové pracovní příležitosti. Oceňuji jeho férové jednání, rychlost, spolehlivost. také empatický přístup. Také díky němu si mi podařilo v krátkém čase uspět. Lukáše vřele doporučuji každému, kdo hledá práci.