Michaela Tejkalová (Procházková)něco o mně

Od roku 2010 lovím zajímavé talenty, osobnosti a příběhy napříč Českou i Slovenskou republikou. Ačkoliv trend dnes velí pečlivému sourcingu a vhodnému výběru klíčových slov v online databázích, já jsem spíše potkávací typ. :-) Zajímají mě konkrétní lidé, jejich zkušenosti, úspěchy a plány do budoucna. Ráda, často i po několika měsících nebo i letech, propojím člověka se zajímavou pozicí nebo zaměstnavatelem.

Nejsem úzce orientovaný specialista, snažím se k náboru přistupovat komplexně. Portfolio mých pozic je tak poměrně široké. Často mě zastihnete diskutovat nad řešením celého procesu vyhledání kandidáta, většina smluv a podmínek s klienty je u mě unikátní. Stále se snažím nacházet nové cesty, žádná není totiž bezpodmínečně správná a univerzálně použitelná pro každého. 

Flow-r je jedinečný koncept sdružení recruiterů, chcete-li headhunterů, který umožňuje konzultantovi přistupovat ke každému projektu individuálně. Flow-r je mojí vizitkou, protože vím, že sama mohu ovlivnit, s kým a jak budu pracovat. Baví mě jedinečnost a komplexnost mých projektů, možnost nabídnout firmě i kandidátovi individuální servis. 

Důležité jsou pro mě zásady flow-r. Oceňuji, že jsem součástí skupiny obdobně smýšlejících lidí uznávajících stejné hodnoty. Tyto hodnoty se snažím naplňovat i se svými klienty a kandidáty, se kterými dlouhodobě spolupracuji. 

hodnoty a principy spolupráce

Respekt - ke klientovi, kandidátovi i sobě samé. Respektujme vzájemná rozhodnutí, požadavky, ale i názory a doporučení. Carl Rogers řekl, že je neuvěřitelně cenné, když si mohu dovolit chápat toho druhého. Na této zásadě by měla stát naše komunikace.

Nezávislost - díky konceptu flow-r si mohu sama vybrat klienty, se kterými chci spolupracovat a dělat svou práci naplno. Díky této zásadě si můžete být jisti, že pro mě budete vždy klientem číslo jedna.

Důvěra – ačkoliv jí je v dnešní době kritický nedostatek, pojďme to zkusit. Můžete mi věřit, že vaše informace jsou u mě v bezpečí, že mé slovo platí a že ode mě můžete vždy očekávat jen ty nejlepší výsledky.   

Otevřenost – už vám někdy někdo narovinu řekl, že se vaší pozici nemůže věnovat, protože na to nemá čas? Nebudu vám slibovat nejlepší kandidáty a pak se týdny neozvu. Komunikuji otevřeně, jen to nám zajistí efektivní spolupráci.

Spolupráce – to, jak bude vypadat, bude záležet na mně i na vás. Pojďme spolupracovat na společném výsledku.

co mě baví

Příroda, sport, adrenalin, dobré víno, příjemná kniha a zajímaví lidé.