Zuzana Paulová

executive search & direct search & top management outplacementV náboru pracuji od roku 2008. Vyzkoušela jsem si i interní roli, ale většinu kariéry jsem prožila na straně dodavatele, což mi umožnilo proniknout do různých oborů a oblastí. Mou doménou jsou obtížně obsaditelné a multioborové pozice a manažerské role. Mí zákazníci a kandidáti se pohybují především v segmentech IT, bankovních a finančních firem, logistických a dopravních firem a v e-commerce.Velká část mých projektů je také ve výrobě a engineeringu.

Díky tomu, že jsem extrémně organizovaná a důsledná se mi daří uspět i v náročných projektech, kde jiní selhávají. V osobním i pracovním životě jsem prošla řadou velmi zátěžových situací, zažila jsem úspěchy i pády a díky tomu vím, co to znamená se nevzdat.

Díky mým zkušenostem z TOP managementu dokáži poskytnout komplexní pohled na problematiku obsazované pozice a pomoci společně vydefinovat profil kandidáta tak, abychom našli člověka, který bude v dané roli úspěšný a pomůže plnit finanční výsledky vaší společnosti.

Už od doby, kdy jsme na FFUK vystudovala Andragogiku a Personální řízení, bylo tématem, které mě provázelo, téma motivace. Velkou přidanou hodnotou mého přístupu je precizní práce s motivací kandidáta i její analýza. Pro úspěch v pozici, kterou potřebujete obsadit, je totiž důležité nejen najít kandidáta splňujícího požadavky, které výkonu práce potřebuje, ale především jeho vnitřní motivace zaměřit své úsilí na právě tuto pozici, právě ve vaší společnosti. Díky tomu, dokážu odhalit potenciál, který má obsazovaná pozice v rámci trhu, i doporučit vhodné uchazeče.

Zjistila jsem, že lidé si obvykle rozumí, pokud sdílejí stejné hodnoty. Budeme spolu na jedné vlně, pokud jsou i vám blízké tyto:

Spolupráce – nemám ráda slovo pomoc, protože za touhou pomoci je často touha po moci. Proto raději spolupracuji, než pomáhám, a když vím, že mohu někomu nějak prospět – ať už předáním kontaktu, nebo informace, nebo jakkoli jinak, ráda to udělám.

Pokora – naučila jsem se, že každý člověk pro mě může být přínosem. Respektuji ostatní za to, co vykonali, mají za sebou, za to, jakou cestu ušli. Chci, aby každé setkání pro mě bylo obohacením a tak k němu přistupuji.

Odvaha – dělám věci, o kterých jsem přesvědčená, že jsou správné a mají smysl. Ne proto, že se to ode mě očekává nebo by se to dělat mělo.

Vstřícnost – chci, pro vás byla naše spolupráce příjemným zážitkem a to za všech okolností.

Spolehlivost – Je pro mě klíčové moci důvěřovat lidem kolem sebe a oplácím stejnou minci. Své závazky plním a na mé slovo je spolehnutí. To je pro mě základ.