o flow-r


flow-r - executive search je společnost zaměřená na aktivní vyhledání TOP manažerů a strategických specialistů, kde aktivity zaměstnavatele nedostačují či je třeba diskrétní přístup k obsazení pozice.  

Jak to začalo?

V roce 2008 jsem jsem založil firmu zaměřenou na aktivní vyhledávání kandidátů pro vybrané zákazníky. V lednu 2013 jsme začali používat značku flow-r, jako symbol nového konceptu spolupráce v rámci firmy i se zákazníky a kandidáty. Vzali jsme naše zkušenosti z personálních agentur, přidali inspiraci z franšízy, oborových sdružení i dalších společenství a vznikla firma, která na trhu nemá obdobu.

Podle našeho názoru jsme vytvořili firmu, která skvělému recruiterovi nabízí zázemí a stabilitu větší agentury, vlastní zodpovědnost, profit a nezávislost "one-man" podnikání​. Zákazníkovi díky našemu přístupu nabízíme jistotu obsazení projektu, vzájemnou zastupitelnost a především spolupráci několika vysoce kvalifikovaných specialistů při práci na konkrétním projektu. 

Co nejčastěji děláme?

Většina našich projektů je z executive search, tedy osobní přímé a diskrétní oslovení kandidátů, na trhu práce často neaktivních. Věříme, že cesta ke kvalitním recruiterským službám je v osobním přístupu zralého a kvalifikovaného konzultanta na naší straně, který při osobních setkáních poznává kandidáta a velmi zodpovědně pečuje o potřeby zákazníka.  V dnešní online a elektronické době věříme, že právě osobní péče o zúčastněné, podpořená silným know-how, nezkreslená digitálními technologiemi, přináši našim kandidátům i zákazníkům tu nejvyšší hodnotu. 

Nejsilnější jsme v oblastech top managementu výroby a engineeringu, R&D, bankovnictví, financích, medical & life science, HR a ve stavebnictví.

Co nás spojuje?

Nejdůležitějším tmelícím prvkem flow-r jsou hodnoty jednotlivců i celku. Fair play, etiku osobní péči  bereme jako samozřejmost. Nedílnou součástí je i chuť být v našem řemesle stále lepší a lepší. Základní metodika executive search funguje stále, moderní techniky či technologie nám často práci usnadní. A v neposlední řadě chceme být tým. Nepotřebujeme solitéry, kteří si vystačí sami, lepší je podělit se o radosti i strasti řemesla se stejně smýšlejícími kolegy.

Jménem celého týmu flow-r se těším na spolupráci s Vámi.

Ing. Pavel Plachý

managing partner & founder

* Více o řemesle a práci, kterou děláme najdete zde.