recruitment HUB


Dobrý den, ahoj,

jak možná víte, snažíme se s flow-r být otevření k trhu i konkurenci. Již dva roky pořádáme RECRUITMENT FORUM (více zde), nezisková odborná setkání profesionálů v recruitmentu. Založili jsme a pořádali EVOLVE! summit, největší recruiterskou konferenci ve střední Evropě.  No a nedávno jsme se přestěhovali do nových prostor v Karlíně a už když jsme je vybírali, měli jsme v hlavně myšlenku podpořit neformální i formální setkávání lidí z recruitmentu a HR i na naší půdě. A protože se nám v Karlíně líbí a máme dostatek místa, nechali jsme se inspirovat několika coworkingovými prostory otevřeli RECRUITMENT HUB

co očekávat:

Pokud jste recruiter / HR z periferií Prahy či mimo Prahu a potřebujete diskrétní místo pro sérii pohovorů v centru Prahy, rádi Vám jednu nebo obě jednačky zapůjčíme. Nechceme, abyste se u nás usadili natrvalo, ale občasné vytržení z recruiterského řemesla uvítáme a rádi se s vámi u kuchyňky zastavíme, popovídáme, podělíme se o veselé historky z řemesla. 

Důvodem proč RECRUITMENT HUB otvíráme je naše přání stále se setkávat se zajímavými lidmi z řemesla a podpořit další propojování a inspiraci profesionálů v oboru. Naši diskrétnost, co se týče Vaší návštěvy u nás, včetně diskrétnosti pro Vaše kandidáty a hosty považujeme za samozřejmost.

jak to probíhá:

 • vyberte si jednu z našich jednaček:
  • formálnější "Havel" s designovým velkým stolem od TONu, audio-video technikou a krásným obrazem Váslava Havla
  • neformální  "Praha" s gaučem a křesílky vyzdobenou fotografiemi pražských ulic a zákoutí (zde i stůl s pracovním prostorem pro vlastní práci)
 • přes e-mail ahoj@flow-r.cz nám napište, kdy a v jakém rozsahu byste prostor rádi využili, ozveme se obratem
 • potvrdíme si čas příchodu, předpokládanou délku, počet lidí, kolik máme čekat
 • v domluvený čas vás bude čekat někdo z nás, nejčastěji naše asistentka / krotitelka chaosu
 • ukáže vám zázemí, zorientuje vás v kuchyňce, pomůže s prvním kafem 
 • další návštěvy kuchyňky budou již vaše samoobsluha, kafe, čaj, voda, jsou vám k dispozici, rum a víno po domluvě :-)
 • guest wi-fi, projektor, flip-chart jsou samozřejmostí

cena:

Tu zatím ladíme, nechceme a nepotřebujeme na pronájmu vydělávat, na druhou stranu by dlouhodobě měla krýt náklady na kafe a drobný servis, který našim hostům nabídneme. 

Orientačně tedy 150,- Kč / hodinu nebo 1200,- Kč / celý den.

zajímají vás podrobnoti:

napište na ahoj@flow-r.cz 

Těšíme se na vaši návštěvu!

flow-r

jednačka "Havel"

 

 

 

 

 

 

 

jednačka "Praha"