Lukáš Zadražil

executive search & direct search & top management outplacement

Pro mé klienty je důležité vyřešit konkrétní problém. Vyřešit ho kvalitně. To znamená efektivně, rychle a pokud možno trvale. A za správnou cenu.

Mám na zřeteli, že náklad klienta na obsazení top managera není jen provize pro agenturu, jedná se i o ušlý zisk za období vyhledávání a čas na zapracování nového kolegy, případně náklady na pokrytí jeho chyb v začátcích.

Vždy si vážím důvěry klienta a považuji za prvořadé pochopit, v jaké situaci se nachází a co je pro něho správným řešením .

mé projekty

Díky vlastním zkušenostem z TOP manažerských rolí ve výrobních i obchodních společnostech se věnuji především práci na projektech v těchto oblastech. Mám za sebou úspěšné projekty v automotive, strojírenství, FMCG i ve stavebnictví. 

Jednou se mě kandidát při schůzce zeptal, zda jsem více na straně klienta, nebo kandidáta. Řekl jsem mu, že v mém pojetí musíme být všichni tři na stejné straně, aby vše fungovalo. Řídím se tím, a můžu směle říci: „Funguje to!“.

předchozí
zkušenosti

TOP management 

Velkou část předchozí kariéry jsem pracoval na TOP manažerských rolích. Tyto zkušenosti mi nyní umožňují chápat svět manažerů ve středních i velkých společnostech a nabízet jim svůj pohled a možnosti řešení jejich situace.

direct search & executive search

Od roku 2017 se pohybuji v oblasti obsazování těch nejnáročnějších projektů a rolí. Pracoval jsem na C-level pozicích, středním managementu i pozicích úzce specializovaných odborníků. Od roku 2020 jsem partnerem ve společnosti flow-r executive search. 

úspěšnost projektů

aktuální úspěšnost 97 %

Od roku 2017 se úspěšnost mých projektů pohybuje nad 90 %.  Za poslední cca 2 roky dokonce nad 97%. 

něco o mně

EXECUTIVE SEARCH jako orientační běh

Potřebuji k němu nejen sílu, vytrvalost, rychlost a motivaci, potřebuji hlavně HLAVU a MAPU. HLAVA pro mě v této souvislosti znamená vědět přesně, čeho chci dosáhnout, jak má vypadat výsledek. MAPOU je pak znalost prostředí a trhu.

Po zorientování se, vytyčení cíle a identifikování cesty můžu vyrazit – a nemusím běžet ani nejrychleji, ani nejdéle, a přesto budu v cíli první, díky jasnému cíli a správně zvolené strategii.

A navíc, trasa každého závodu je jiná a zároveň ke každému cíli může vést více cest.  Mám rád orientační běh pro jeho komplexnost a rozmanitost.

Ano, k tomu tímto podobenstvím směřuji: MÁM RÁD EXECUTIVE SEARCH

reference klientů i kandidátů

My experience dealing with Lukas was an absolute pleasure. His support and efficient communication made the recruitment process stress-free and ensured that I felt prepared for every stage. Lukas would be my first recommendation for your next job search.
Rickie Vale ICAP https://www.linkedin.com/in/rickievale/
Lukáš je orientovaný na výkon. Plně respektuje zadání klienta. Jeho velkou předností je perfektní znalost našich náborových potřeb. Ze stany kandidátů je hodnocen vždy velmi pozitivně. S Lukášem budu vždy rád spolupracovat.
Pavel Čihák Head of Consulting ACOMWARE https://www.linkedin.com/in/pavel-%C4%8Dih%C3%A1k-55235523/
S Lukášem Zadražilem jsme navázali kontakt v souvislosti s hledáním nových pracovních příležitostí. Můžu potvrdit jeho vysoce profesionální způsob v oblasti HR a jeho na 100% férové a etické jednání. Současně jsem vždy ocenil i jeho lidský a empatický přístup, díky kterému jsem s ním vždy byl a i zůstanu v kontaktu.
Roman Schanner CFO & deputy CEO https://www.linkedin.com/in/roman-schanner-82024650/
Lukáše jsem poznal při hledání nové pracovní příležitosti. Oceňuji jeho férové jednání, rychlost, spolehlivost. také empatický přístup. Také díky němu si mi podařilo v krátkém čase uspět. Lukáše vřele doporučuji každému, kdo hledá práci.
Jiří Sypien Pivovary Staropramen https://www.linkedin.com/in/ji%C5%99%C3%AD-sypien-04168682/

mé články

primář / primářka

primář / primářka