ohlédnutí za EVOLVE! summit 2015

4 min.

A je to!

Historicky první ročník největší recruiterské konference EVOLVE! Summit 2015 je úspěšně za námi. Cíle byly od samotného počátku velmi ambiciózní, ale dle ohlasů Vás, účastníků konference, se je podařilo naplnit (a v některých případech i předčít).

Je to asi půl roku, kdy se celá myšlenka zrodila při jedné firemní poradě ve flow-r. (a ano, bylo u toho víno a pivo) Prvotní záměr EVOLVE! summitu bylo vytvořit výjimečnou recruiterskou událost, na které bychom se my, recruiteři, měli šanci pravidelně potkávat, sdílet své znalosti a zkušenosti, a společně táhnout celkovou úroveň recruitmentu vzhůru. Vytvořit událost, na které budeme moci každoročně potkávat přední osobnosti recruitmentu – jak globální tak lokální. Vytvořit událost, na které alespoň na jeden den zapomeneme na to, že se jako recruiteři každý den pereme o stejné kandidáty a snažíme se je utrhnout právě pro naši společnost či zákazníka.

Vytvořit událost, na které vyměníme slovo konkurence za slova jako symbióza, sdílení, spolupráce.

Minulou středu se to podařilo. V jednom dni a na jednom místě jsme soustředili přes 270 největších recruiterských talentů z České republiky i Slovenska. Dokonce se připojilo i pár kolegů z Holandska, Německa či Velké Británie. Stáváme se tedy opravdu mezinárodní událostí.

Pro první ročník se podařilo sestavit hvězdný tým řečníků v čele s Gregem Savagem, světovou legendou recruiterského řemesla, který poprvé zavítal do střední Evropy a přiletěl za námi do Brna až z Austrálie. Přednášky přinesly spousty zajímavých podnětů a tipů, jak si poradit s nedostatkem talentů na pracovním trhu a jak jako recruiteři můžeme získat konkurenční výhodu.

První ročník byl také výjimečný zájmem o vstupenky na EVOLVE! summit 2015. Po prvních třech týdnech jsme museli prodej vstupenek zastavit a bohužel to znamenalo, že se dalších téměř 100 kolegů na EVOLVE! nedostalo. Věřím, že i s vámi budeme mít šanci se potkat na příštím ročníku a také zažijete atmosféru EVOLVE! naživo.

A co teď? Odpočinek?

Kdepak!

Vzhůru do příprav EVOLVE! summitu 2016!

Bude velkou výzvou sestavit stejně kvalitní tým řečníků pro příští ročník. Ale nebojte se, v hlavě už máme pár jmen, která budeme chtít pro příští rok získat. A o koho se jedná?:) Budeme Vás průběžně informovat přes sociální sítě – myslím, že se máme na co těšit!

Sledujte nás na sociálních sítích. Na nich se můžete průběžně dozvídat o programu na příští rok a včas se dozvíte o spuštění prodeje vstupenek!

Těšíme se na vás znovu na EVOLVE! summit 2016!

twitter: #evolvesummit @flow_r_recruit

facebook: flow-r

linkedin: EVOLVE! summit powered by flow-r

A poděkování za účast s fotkami a dotazníkem najdete tady.