jdeme dál a ponoříme se hlouběji, abychom Vám našli ty nejlepší

Naše práce je o nalezení pověstné "jehly v kupce sena".  Začínáme obvykle tam, kde Vaše interní kapacity končí, nebo nedostačují.

Jedině úspěšně obsazený projekt je dobrou vizitkou a referencí naší práce. Naším cílem a závazkem je více než 95% fill rate. 

nacházíme Vám nové kolegy

Většina našich projektů je z executive search, tedy osobní přímé a diskrétní oslovení kandidátů na trhu práce často neaktivních.

Věříme, že cesta ke kvalitním recruiterským službám je v osobním přístupu zralého a kvalifikovaného konzultanta. Jen takový konzultant může dobře poznat skutečnou motivaci kandiáta a naplnit potřeby zákazníka. 

Věříme, že i v dnešní  "online době" je osobní péče o zúčastněné, podpořená silným know-how a nezkreslená digitálními technologiemi tou nejvyšší hodnotou, kterou přinášíme našim zákazníkům. 

Naším posláním je dlouhodobě propojovat skvělé firmy a týmy s úspěšnými manažery a odborníky.

14

let na trhu

1000+

obsazených pozic

97%

úspěšnost

45 000+

šálků kávy s kandidáty

jak se flow-r zrodilo

V roce 2008 jsem založil firmu zaměřenou na aktivní a diskrétní vyhledávání kandidátů.

Za posledních 14 let jsme díky unikátnímu know-how, důrazu na úspěšné obsazení projektu a stále rostoucí síti kontaktů vyrostli z malého východočeského startupu v respektovaného hráče v CEE regionu zaměřeného na ty nejnáročnější projekty. 

Od ledna 2013 používáme pro všechny naše executive search aktivity značku flow-r executive search.  

Máme za sebou přes tisíc projektů napříč desítkami odvětví, tisíce vypitých šálků kávy se zákazníky i kandidáty, ale především skvělou úspěšnost našich projektů, na kterou jsme právem hrdí. 

Těšíme se i na spolupráci s Vámi.

Ing. Pavel Plachý
managing partner & founder 

hodnoty, které nás spojují

zodpovědnost & nezávislost

Od našeho vzniku objevujeme cesty a přístupy, jak skloubit hybnou sílu firmy s nezávislostí a angažovaností jednotlivců. Samostatnost a zodpovědnost je proto klíčovým prvkem naší firmy.

profesionalita & excelence 

Sdružujeme konzultanty, které recruitment baví, umí si ho užít, a proto jej dělají, jak nejlépe umí. Objevujeme společně nové cesty, metody, techniky. Inspiraci nacházíme uvnitř firmy i venku. 

spolupráce & komunita 

Každý z nás by se skvěle uživil jako "one man" recruiter na vlastní noze. Nevýhodou "one-man" podnikání je však samota, nemožnost sdílet rizika, obavy ani radosti s lidmi, kteří řeší stejné věci. 

Klíčovým prvkem pro úspěch flow-r je spolupráce, a to jak uvnitř mezi kolegy, tak i s klienty, kandidáty a dodavateli. Vážíme si toho, že spolu dokážeme víc, než každý zvlášť.

rozvoj recruitmentu

Recruitment vnímáme jako náročné i krásné řemeslo plné výzev, radostí i strastí. Dobré jméno tohoto řemesla ještě nemělo v našich krajích čas se rozšířit. Pracujeme na tom, aby skvělý recruiter měl obdobnou prestiž jako skvělý lékař či právník. 

bez zkušených lidí
by to nešlo

Naši práci stavíme především na silných a zralých osobnostech konzultantů doplněných naším unikátním know-how. Každý z nás má letité odborné a TOP manažerské zkušenosti i z působení mimo recruitment.

Díky našim zkušenostem a know-how při obsazování executive search projektů tak v každém z nás naleznete partnera, který chápe Vaše potřeby a umí nabízet kvalifikovaná řešení.

Hlavním cílem našich projektů je dlouhodobě obsazený projekt,  spokojený zákazník a úspěšný kandidát.

stojí za námi stovky spokojených klientů

Jsme pyšní na každý náš společný úspěch. Našimi partnery
jsou i následující společnosti:

napište nám

kontaktujte nás