jdeme dál a ponoříme se hlouběji, abychom Vám našli ty nejlepší

Naše práce je o nalezení pověstné "jehly v kupce sena".  Začínáme obvykle tam, kde Vaše interní kapacity končí, nebo nedostačují.

Jedině úspěšně obsazený projekt je dobrou vizitkou a referencí naší práce. Naším cílem a závazkem je více než 95% fill rate. 

nacházíme Vám nové kolegy

Většina našich projektů je z executive search, tedy osobní přímé a diskrétní oslovení kandidátů na trhu práce často neaktivních.

Věříme, že cesta ke kvalitním recruiterským službám je v osobním přístupu zralého a kvalifikovaného konzultanta. Jen takový konzultant může dobře poznat skutečnou motivaci kandiáta a naplnit potřeby zákazníka. 

Věříme, že i v dnešní  "online době" je osobní péče o zúčastněné, podpořená silným know-how a nezkreslená digitálními technologiemi tou nejvyšší hodnotou, kterou přinášíme našim zákazníkům. 

Naším posláním je dlouhodobě propojovat skvělé firmy a týmy s úspěšnými manažery a odborníky.

15

let na trhu

1000+

obsazených pozic

97%

úspěšnost

45 000+

šálků kávy s kandidáty

jak se flow-r zrodilo

V roce 2008 jsem založil firmu zaměřenou na aktivní a diskrétní vyhledávání kandidátů.

Za posledních 15 let jsme díky unikátnímu know-how, důrazu na úspěšné obsazení projektu a stále rostoucí síti kontaktů vyrostli z malého východočeského startupu v respektovaného hráče v CEE regionu zaměřeného na ty nejnáročnější projekty. 

Od ledna 2013 používáme pro všechny naše executive search aktivity značku flow-r executive search.  

Máme za sebou přes tisíc projektů napříč desítkami odvětví, tisíce vypitých šálků kávy se zákazníky i kandidáty, ale především skvělou úspěšnost našich projektů, na kterou jsme právem hrdí. 

Těšíme se i na spolupráci s Vámi.

Ing. Pavel Plachý
managing partner & founder 

hodnoty, které nás spojují

zodpovědnost & nezávislost

Od našeho vzniku objevujeme cesty a přístupy, jak skloubit hybnou sílu firmy s nezávislostí a angažovaností jednotlivců. Samostatnost a zodpovědnost je proto klíčovým prvkem naší firmy.

profesionalita & excelence 

Sdružujeme konzultanty, které recruitment baví, umí si ho užít, a proto jej dělají, jak nejlépe umí. Objevujeme společně nové cesty, metody, techniky. Inspiraci nacházíme uvnitř firmy i venku. 

spolupráce & komunita 

Každý z nás by se skvěle uživil jako "one man" recruiter na vlastní noze. Nevýhodou "one-man" podnikání je však samota, nemožnost sdílet rizika, obavy ani radosti s lidmi, kteří řeší stejné věci. 

Klíčovým prvkem pro úspěch flow-r je spolupráce, a to jak uvnitř mezi kolegy, tak i s klienty, kandidáty a dodavateli. Vážíme si toho, že spolu dokážeme víc, než každý zvlášť.

rozvoj recruitmentu

Recruitment vnímáme jako náročné i krásné řemeslo plné výzev, radostí i strastí. Dobré jméno tohoto řemesla ještě nemělo v našich krajích čas se rozšířit. Pracujeme na tom, aby skvělý recruiter měl obdobnou prestiž jako skvělý lékař či právník. 

bez zkušených lidí
by to nešlo

Naši práci stavíme především na silných a zralých osobnostech konzultantů doplněných naším unikátním know-how. Každý z nás má letité odborné a TOP manažerské zkušenosti i z působení mimo recruitment.

Díky našim zkušenostem a know-how při obsazování executive search projektů tak v každém z nás naleznete partnera, který chápe Vaše potřeby a umí nabízet kvalifikovaná řešení.

Hlavním cílem našich projektů je dlouhodobě obsazený projekt,  spokojený zákazník a úspěšný kandidát.

stojí za námi stovky spokojených klientů

Jsme pyšní na každý náš společný úspěch. Našimi partnery
jsou i následující společnosti:

reference

S flow-r executive search jsme pracovali na mnoha projektech a pokaždé jsme byli velmi spokojeni s rychlostí, systematičností práce, kvalitou výběrového procesu i doporučených kandidátů.

Pavel i Zuzka jsou profesionálové s výbornou znalostí trhu i psychologie kandidátů, takže jejich služby i poradenství mají velkou přidanou hodnotu v rámci celé spolupráce.

Oceňuji také jejich mimořádnou flexibilitu a osobní přístup.
Jan Soóky HR Manager CZ, SK, HU IMPERIAL BRANDS https://www.linkedin.com/in/jansooky/
S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání.

Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat.

Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům.

V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r som spolupracoval na projekte, ktorý mal pre našu spoločnosť Electro World veľkú dôležitosť. Zuzka po celý čas spolupráce reagovala promptne, odborne ale hlavne ľudsky čo je veľká pridaná hodnota pokiaľ ide o proces náboru.

Jej komunikačné zručnosti a odborné skúsenosti nám dávali pocit bezpečia, že sa celý proces podarí dotiahnuť do úspešného konca. Zuzke ale aj celému tímu flow-r prajem veľa úspechov a spokojných klientov na oboch stranách.
Andrej Višacký HR manager NAY https://www.linkedin.com/in/andrej-visacky/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým.

Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se flow-r daří.

Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché.

Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter.

Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje.

Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později.

Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/
Chtěl bych poděkovat flow-r executive search a konkrétně headhunterovi Adamu Červenkovi za spolupráci, která pro nás byla velmi přínosná. Podařilo se nám společnými silami obsadit klíčovou pozici vedoucího lékaře pro jeden z našich investičních projektů. Spolupráce probíhala na velice profesionální úrovni.

flow-r executive search budou pro nás, pří dalším hledaní zaměstnanců, první volbou.
Roman Petr CEO - RP Clinic, partner RP Invest
Zkušenosti s flow-r executive search bych popsala jako profesionální přístup, rychlé a konstruktivní jednání a samozřejmě úspěšné projekty.

flow-r vnímám jako dlouhodobého partnera ráda budu spolupracovat i v budoucnu.
Adela Wiesnerova HR manager KION group https://www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-dvo%C5%99%C3%A1k-325807130/
Ve flow-r executive search jsme našli spolehlivého a dlouhodobého partnera nejen pro český trh.
Tomáš Dvořák Sales Director JD Ddvorak / TESTSYSTEME https://www.linkedin.com/in/adela-wiesnerova-48a8b658/

napište nám

kontaktujte nás