non executive search

Díky naší precizní metodice, znalosti trhu a síti kontaktů úspěšně obsazujeme střední manažerské i TOP specializované pozice. 

nacházíme Vám ty nejvhodnější kandidáty

Ve flow-r máme rozsáhlé zkušenosti s identifikací, oslovovením a obsazením prvotřídních kandidátů do společností hledajících "non executive" ředitele, manažery a specialisty. První takové pozice jsme úspěšně obsadili již krátce po našem založení v roce 2008. 

Mezi naše non executive search klienty patří české i mezinárodní společnosti. Pracujeme pro firmy vedené soukromým vlastníkem i pro nadnárodní korporace.

Mezi naše velmi časté zákazníky patří společnosti v oblasti výroby, R&D či automotive. Občas pracujeme i pro neziskové organizace, jako jsou univerzity a nadace.

100 % market search

Komplexní průzkum trhu je základ naší práce. Najdeme relevantní firmy a kandidáty, oslovíme je a zjistíme jejich motivaci ke změně.

garance 6–12 měsíců

Víme, že najdeme a doporučíme toho pravého kandidáta, proto se nebojíme dát Vám garanci 6-12 měsíců.

úspěšnost 97%

Pokud však Váš kandidát na trhu práce existuje, najdeme ho. Pokud ne, zjistíme proč a nabídneme řešení.

osobní přístup

Zakládáme si na osobním přístupu ke kandidátům i hiring manažerovi. Můžeme tak poznat skutečnou motivaci zúčastněných a nabídnout dlouhodobě nejlepší řešení.

Jak to funguje?

Pokud máte jakékoliv otázky či zájem o obsazení konkrétní non executive pozice, spojte se s námi a prodiskutujeme Vaše očekávání a naše možnosti.

definice pozice

 ideální kandidát i milníky projektu

průzkum trhu

oslovení všech relevantních  kandidátů

schůzky

naše a Vaše schůzky
s kandidáty

důkladné prověření

case study, psychodiagnostika, týmové setkání, ...

akceptovaná nabídka

podpora obou stran při finálních jednáních

opíráme se o dlouholeté zkušenosti našich konzultantů

Naši konzultanti za sebou mají dlouhé roky vlastních manažerských i odborných zkušeností mimo recruitment.

Vyhledání a náboru TOP manažerských a strategických rolí se věnují už mnoho let a setkali se s mnoha tisíci kandidáty.

Díky kombinaci obou pohledů dobře rozumí Vaší situaci, umí pochopit Vaše potřeby a nabídnout vhodná řešení. 

Lukáš Zadražil

Jitka Zimolková

stojí za námi stovky spokojených klientů

Jsme hrdí na každý náš společný úspěch. Našimi partnery
jsou i následující společnosti:

16

let na trhu

1000+

obsazených pozic

97%

úspěšnost

45 000+

šálků kávy s kandidáty

reference

S flow-r executive search jsme pracovali na mnoha projektech a pokaždé jsme byli velmi spokojeni s rychlostí, systematičností práce, kvalitou výběrového procesu i doporučených kandidátů.

Pavel i Zuzka jsou profesionálové s výbornou znalostí trhu i psychologie kandidátů, takže jejich služby i poradenství mají velkou přidanou hodnotu v rámci celé spolupráce.

Oceňuji také jejich mimořádnou flexibilitu a osobní přístup.
Jan Soóky HR Manager CZ, SK, HU IMPERIAL BRANDS https://www.linkedin.com/in/jansooky/
S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání.

Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat.

Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům.

V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r som spolupracoval na projekte, ktorý mal pre našu spoločnosť Electro World veľkú dôležitosť. Zuzka po celý čas spolupráce reagovala promptne, odborne ale hlavne ľudsky čo je veľká pridaná hodnota pokiaľ ide o proces náboru.

Jej komunikačné zručnosti a odborné skúsenosti nám dávali pocit bezpečia, že sa celý proces podarí dotiahnuť do úspešného konca. Zuzke ale aj celému tímu flow-r prajem veľa úspechov a spokojných klientov na oboch stranách.
Andrej Višacký HR manager NAY https://www.linkedin.com/in/andrej-visacky/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým.

Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se flow-r daří.

Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché.

Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter.

Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje.

Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později.

Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/
Chtěl bych poděkovat flow-r executive search a konkrétně headhunterovi Adamu Červenkovi za spolupráci, která pro nás byla velmi přínosná. Podařilo se nám společnými silami obsadit klíčovou pozici vedoucího lékaře pro jeden z našich investičních projektů. Spolupráce probíhala na velice profesionální úrovni.

flow-r executive search budou pro nás, pří dalším hledaní zaměstnanců, první volbou.
Roman Petr CEO - RP Clinic, partner RP Invest
Zkušenosti s flow-r executive search bych popsala jako profesionální přístup, rychlé a konstruktivní jednání a samozřejmě úspěšné projekty.

flow-r vnímám jako dlouhodobého partnera ráda budu spolupracovat i v budoucnu.
Adela Wiesnerova HR manager KION group https://www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-dvo%C5%99%C3%A1k-325807130/
Ve flow-r executive search jsme našli spolehlivého a dlouhodobého partnera nejen pro český trh.
Tomáš Dvořák Sales Director JD Ddvorak / TESTSYSTEME https://www.linkedin.com/in/adela-wiesnerova-48a8b658/

napište nám

kontaktujte nás