propojení našich značek flow-r a personaliste.cz v jednu

2 min.

leden 2019

Vážení obchodní přátelé,

jak možná víte, fungujeme od roku 2008 a postupně jsme se rozrostli na několik kanceláří po celé ČR a SR. V Praze a zbytku ČR vystupujeme pod značkou flow-r executive search, v Hradci Králové jsme z historických důvodů figurovali pod značkou personalisté.cz. Posledních několik let se k propojení brandů postupně přibližujeme.

Od ledna 2019 jsme se rozhodli obě značky sloučit a vystupovat jednotně pod brandem flow-r executive search.

Pro Vás, naše zákazníky, ani pro kandidáty, uvedená změna neznamená žádnou komplikaci. Obě kanceláře vystupují již mnoho let pod stejnou firmou flow-r s.r.o. se stejným IČ: 03649628.

Všechny smlouvy jsou tedy nadále platné, všechny projekty běží a jsme připraveni i nadále nacházet pro Vás ty nejvhodnější kandidáty.

A co nás k propojení brandů vedlo?

Dlouhodobě naše firma směřuje k projektům executive search a direct search, tedy k projektům přímého oslovení off-line i online kandidátů, kteří aktivně práci nehledají. Dalším důvodem propojení jsou také praktické aspekty, rádi bychom budovali v různých regionech jednotný brand a tím vytvářeli čitelnější vnější obraz naší firmy.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další úspěšnou spolupráci

Ing. Pavel Plachý
jednatel společnosti

Pavel Plachý je zakladatelem flow-r executive search. Svoji kariéru začínal v oblasti business intelligence, pracoval pro české i nadnárodní společnosti v ČR, na Slovensku i ve Velké Británii. Má za sebou i mezinárodní TOP manažerské role, kdy řídil týmy ve třech zemích s celkem více než 700 pracovníky. 

V roce 2008 založil vlastní společnost zaměřenou na vyhledání strategických kandidátů a od té doby se spolu s kolegy věnuje executive search. Nachází tak svým zákazníkům TOP manažery a strategické odborníky.  více...