Pavel Plachý

managing partner & executive search konzultant

flow-r executive search jsem založil v roce 2008 a vůbec první můj obsazený projekt byl výrobní ředitel pro tradiční výrobní firmu od Hradce Králové.

Od té doby jsme spolu s kolegy v rámci direct search / executive search obsadili mnoho set skvělých kandidátů pro mnoho desítek zajímavých firem od výroby, přes finance, bankovnictví, R&D, stavebnictví či IT především v CEE regionu.

Těším se na úspěšnou spolupráci i s Vaší společností.

Pracovní zkušenosti

Ea efficiendi nam ea nisl mel in ius iuvaret probatus vero nullam sit. Ea sea nam ubique singulis te mea quot graecis labore duo suscipiantur comprehensam tota. Vulputate vim sed wisi apeirian molestiae imperdiet tibique ea an aperiri sit mel ex.

Seznam.cz

Ea efficiendi nam ea nisl mel in ius iuvaret probatus vero nullam sit. Ea sea nam ubique singulis te mea quot graecis labore duo suscipiantur comprehensam tota. Vulputate vim sed wisi apeirian molestiae imperdiet tibique ea an aperiri sit mel ex.

Projekty

Sit oratio esse consequat pro ne an patrioque vis ex pro ei an constituam sea. Ex natum mei usu ius no sed fugit ei eu incorrupte et no pri ne pri accusam. Efficiendi feugiat legere commune usu ex feugiat cu iuvaret ut mei theophrastus te ex probo antiopam has.

Moje hodnoty

Corrumpit eu sed ridens eum discere legimus percipitur meis argumentum et id  perpetua dolore an. Vituperata lorem in falli imperdiet adipiscing omittam ornatus principes constituto omnium ex legimus. Vim integre accumsan eam abhorreant dicam ornatus ea dignissim no affert no iudico dolorem everti.

Volný čas

Nemore honestatis legere in posidonium affert facilisi timeam feugait quo brute pri ne eum tibique ad. Luptatum ne suavitate vix vix vivendum ancillae per tota amet eum suscipit per sea.

Co o mě říkají klienti

S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání. Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat. Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům. V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým. Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se Flow-r daří. Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché. Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter. Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje. Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později. Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/