nacházíme vám kolegy


Za poslední roky se značně zvedly nároky na poskytovatele personálních služeb. Dokonce takovým způsobem, že slůvko personální už definitivně nahradil termín recruitment

I my jsme recruiteři – specialisté na vyhledávání jiných specialistů. Takových, které vaše firma potřebuje. Jsme experti na nábor, žijeme náborem a odpovídajícím způsobem o něm přemýšlíme. Věříme, že recruitment je krásné řemeslo a že má v moderní době na trhu stejné místo jako např. právní či bankovní služby. 

Úspěšné obsazení vaší pozice je příběh, který spolu musíme prožít. Od začátku do konce. 

V čem spočívá naše úloha a role? Především v přidané hodnotě.

Správný recuiter je v prvé řadě konzultantem. Dokáže pochopit, co po něm chcete. Zároveň Vám zvládne poradit a maximálně zvýšit šance na úspěch projektu. Zná svůj trh, zná firmy, zná kandidáty, zná pozice.

Nejdříve se tedy dozvíte, zda to, co hledáte, vůbec existuje. :) 

Pokud ano, společně váš projekt (pozici) uděláte jedinečným, a to tak, aby v tvrdé konkurenci na trhu uspěl. Je třeba upravit náplň práce? Zatraktivnit ohodnocení? Umíme vám říct, kde mohou být slabší místa vaší nabídky. 

Následně začíná klíčová část celého procesu – recruiter identifikuje vhodné talenty, napřímo je oslovuje, prodává váš projekt, šíří dobré jméno vaší firmy a dává trhu najevo, že jste tady! 

Poznává kandidáty, zjišťuje jejich motivaci, je zároveň obchodník i psycholog. Umí zjistit, zda člověk, sedící proti němu, je ten, kterého hledáte. Nedaří se? Dozvíte se to a dozvíte se proč. 

Má kandidát důvěru recruitera? Má recruiter důvěru kandidáta? Výborně, jdeme na osobní setkání ve firmě. Na něm je trojice kompletní. Recruiter je mediátor setkání, poslouchá, vnímá atmosféru, když je potřeba, přebere otěže nebo uvolní atmosféru. Už teď se rozhoduje, jestli to vzájemně jiskří. 

Jestli se kandidát jeví jako ten pravý, recruiter je ta správná osoba pro komunikaci pracovní nabídky. Rozumí svému kandidátovi a umí zařídit, aby nabídka splňovala jeho očekávání. Dokáže poradit firmě, jak v této kritické chvíli postupovat a maximálně zvýšit šance, že náš příběh bude mít šťastný konec. 

Ruka je v rukávu, obě strany se dohodly.

Je hotovo? Nikoliv. 

Tíha odpovědnosti se teď přesouvá hlavně na firmu. Kvalitní adaptační proces, pravidelná komunikace, sdělování si zpětné vazby. Recruiter je tu stále, jak pro kandidáta, tak pro klienta. Pokud řeší zádrhel, řeší ho společně

Všechny strany jsou si rovny a vycházejí z partnerské spolupráce. Cílem je vždy obsazení pozice, zvýšení prestiže společnosti na trhu práce a spokojený nový kolega.

Recruitment vnímáme jako people relations business.

Jsme zakázkoví recruiteři, kteří svoji práci berou jako poslání.

Pokud máte zájem o náš čas, energii a know-how, rádi vás poznáme.