outplacement

Podpoříme Vaše manažery i propouštěné pracovníky v náročných obdobích a pomůžeme Vám udržet si pověst zodpovědného zaměstnavatele.

podpora a know-how

Podpoříme know-how a kapacity liniových manažerů i HR oddělení.  Díky našim projektům outplacementu snáze udržíte svoji pověst solidního zaměstnavatele i v náročných obdobích.

spolupráce s liniovým  manažerem

Celou dobu outplacementu stojíme při Vašem liniovém manažerovi. Pomáháme s přípravou, celofiremní komunikací i s jednáním s konkrétními pracovníky.

podpora nadbytečného pracovníka

Odcházející kolega dostává od našich seniorních konzultantů intenzivní podporu při orientaci na trhu práce, zacílení na konkrétní firmy jeho zájmu i při úvahách o úpravě své kariérní dráhy.

naše manažerské zkušenosti

Náš tým je tvořen konzultanty s dlouholetými manažerskými zkušenostmi v českých i nadnárodních firmách. Rozumíme tak situacím, do kterých se dostáváte, a umíme nabídnout řešení.

kontinuální práce

Osobně, telefonicky i online podporujeme manažera i nadbytečného pracovníka po dobu cca 3–6 měsíců. V tomto období se obvykle úspěšně zapojí do nově nalezené role.

Jak to funguje?

Pokud máte jakékoliv otázky či zájem o outplacement projekt ve Vaší firmě, spojte se s námi a prodiskutujeme Vaše očekávání a naše možnosti.

potřeby

zjistíme Vaše potřeby a možnosti

strategie

navrhneme plán celého postupu

realizace

realizujeme  odsouhlasenou strategii

opíráme se o dlouholeté zkušenosti našich konzultantů

Naši konzultanti za sebou mají dlouhé roky vlastních manažerských i odborných zkušeností mimo recruitment.

Vyhledání a náboru TOP manažerských a strategických rolí se věnují už mnoho let a setkali se s mnoha tisíci kandidáty.

Díky kombinaci obou pohledů dobře rozumí Vaší situaci, umí pochopit Vaše potřeby a nabídnout vhodná řešení. 

stojí za námi stovky spokojených klientů

Jsme pyšní na každý náš společný úspěch. Našimi partnery
jsou i následující společnosti:

14

let na trhu

1000+

obsazených pozic

97%

úspěšnost

45 000+

šálků kávy s kandidáty

reference

S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání.

Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat.

Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům.

V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r executive search jsme pracovali na mnoha projektech a pokaždé jsme byli velmi spokojeni s rychlostí, systematičností práce, kvalitou výběrového procesu i doporučených kandidátů.

Pavel i Zuzka jsou profesionálové s výbornou znalostí trhu i psychologie kandidátů, takže jejich služby i poradenství mají velkou přidanou hodnotu v rámci celé spolupráce.

Oceňuji také jejich mimořádnou flexibilitu a osobní přístup.
Jan Soóky HR Manager CZ, SK, HU IMPERIAL BRANDS https://www.linkedin.com/in/jansooky/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým.

Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se flow-r daří.

Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché.

Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter.

Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje.

Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později.

Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/
Ve flow-r executive search jsme našli spolehlivého a dlouhodobého partnera nejen pro český trh.
Tomáš Dvořák Sales Director JD Ddvorak / TESTSYSTEME https://www.linkedin.com/in/adela-wiesnerova-48a8b658/
Zkušenosti s flow-r executive search bych popsala jako profesionální přístup, rychlé a konstruktivní jednání a samozřejmě úspěšné projekty.

flow-r vnímám jako dlouhodobého partnera ráda budu spolupracovat i v budoucnu.
Adela Wiesnerova HR manager KION group https://www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-dvo%C5%99%C3%A1k-325807130/

napište nám

kontaktujte nás