Adam Červenka

direct search & non executive search

Je pro mě důležité pracovat s kandidáty a klienty, u kterých cítím pozitivní energii, odvahu činit obtížná rozhodnutí a chuť vlévat elán a energii do ostatních, a to vše na bázi partnerství a dlouhodobých vztahů.

mé projekty

Náboru se aktivně věnuji od roku 2015. Mým cílem je obsazovat těžce obsaditelné pozice úzkoprofilových specialistů a manažerů. Mými partnery jsou české i mezinárodní společnosti z regionu ČR a střední Evropy. 

Od roku 2020 spolupracuji s flow-r a projekty obsazuji metodou přímého oslovení off-line kandidátů, tzv. direct search.

Tato služba poskytuje vysokou přidanou hodnotu ve formě oslovení celého trhu potencionálních kandidátů a identifikaci i těch jedinců, kteří o změně dosud neuvažovali.

předchozí
zkušenosti

technologické společnosti

Svoji kariéru jsem začínal v soustředění na technické kandidáty do výrobních a technologických firem. Postupně jsem se seznamoval i s dalšími segmenty a začal si budovat cennou síť kontaktů. 

direct search

Od roku 2020 spolupracuji s flow-r a projekty obsazuji metodou přímého oslovení off-line kandidátů, tzv. direct search.

Tato služba poskytuje vysokou přidanou hodnotu ve formě oslovení celého trhu potencionálních kandidátů a identifikaci i těch jedinců, kteří o změně dosud neuvažovali.

inspirace do dnešní práce

Za dobu svého působení v recruitmentu jsem potkal stovky a tisíce zajímavých kandidátů napříč různými segmenty. Nepřestává mne udivovat, jak šikovní a zajímaví lidé se na trhu pohybují a jak zajímavé profese vykonávají. 

S každým novým projektem je tedy pro mne otevřena nová výzva k poznání nové profese či řady odborníků.

úspěšnost projektů

aktuální úspěšnost 91 %

Od roku 2020 je moje úspěšnost přes 91%. 

nedávno obsazené projekty

pozice / projekt

region

obor

time to fill

EHS manager CZ strojírenství 6 týdnů
HW R&D leader CZ  výzkum a vývoj 7 týdnů
HW developer CZ výzkum a vývoj 6 týdnů
Quality manager CEE region automotive 6 týdnů

něco o mně

Baví mě propojovat kariérní příležitosti s těmi správnými kandidáty, přicházet do kontaktu se zajímavými a chytrými lidmi a získávat znalosti z širokého okruhu oborů. Hudba je pro mě nepostradatelnou součástí mého života a baví mě se neustále posouvat, učit se nové věci.

reference

S flow-r executive search jsme pracovali na mnoha projektech a pokaždé jsme byli velmi spokojeni s rychlostí, systematičností práce, kvalitou výběrového procesu i doporučených kandidátů.

Pavel i Zuzka jsou profesionálové s výbornou znalostí trhu i psychologie kandidátů, takže jejich služby i poradenství mají velkou přidanou hodnotu v rámci celé spolupráce.

Oceňuji také jejich mimořádnou flexibilitu a osobní přístup.
Jan Soóky HR Manager CZ, SK, HU IMPERIAL BRANDS https://www.linkedin.com/in/jansooky/
S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání.

Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat.

Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům.

V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r som spolupracoval na projekte, ktorý mal pre našu spoločnosť Electro World veľkú dôležitosť. Zuzka po celý čas spolupráce reagovala promptne, odborne ale hlavne ľudsky čo je veľká pridaná hodnota pokiaľ ide o proces náboru.

Jej komunikačné zručnosti a odborné skúsenosti nám dávali pocit bezpečia, že sa celý proces podarí dotiahnuť do úspešného konca. Zuzke ale aj celému tímu flow-r prajem veľa úspechov a spokojných klientov na oboch stranách.
Andrej Višacký HR manager NAY https://www.linkedin.com/in/andrej-visacky/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým.

Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se flow-r daří.

Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché.

Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter.

Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje.

Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později.

Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/
Chtěl bych poděkovat flow-r executive search a konkrétně headhunterovi Adamu Červenkovi za spolupráci, která pro nás byla velmi přínosná. Podařilo se nám společnými silami obsadit klíčovou pozici vedoucího lékaře pro jeden z našich investičních projektů. Spolupráce probíhala na velice profesionální úrovni.

flow-r executive search budou pro nás, pří dalším hledaní zaměstnanců, první volbou.
Roman Petr CEO - RP Clinic, partner RP Invest
Zkušenosti s flow-r executive search bych popsala jako profesionální přístup, rychlé a konstruktivní jednání a samozřejmě úspěšné projekty.

flow-r vnímám jako dlouhodobého partnera ráda budu spolupracovat i v budoucnu.
Adela Wiesnerova HR manager KION group https://www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-dvo%C5%99%C3%A1k-325807130/
Ve flow-r executive search jsme našli spolehlivého a dlouhodobého partnera nejen pro český trh.
Tomáš Dvořák Sales Director JD Ddvorak / TESTSYSTEME https://www.linkedin.com/in/adela-wiesnerova-48a8b658/

mé články

Co zvážit při výběru headhuntera

Co zvážit při výběru headhuntera