Adam Červenka

direct search & non executive search

Je pro mě důležité pracovat s kandidáty a klienty, u kterých cítím pozitivní energii, odvahu činit obtížná rozhodnutí a chuť vlévat elán a energii do ostatních, a to vše na bázi partnerství a dlouhodobých vztahů.

mé projekty

Náboru se aktivně věnuji od roku 2015. Mým cílem je obsazovat těžce obsaditelné pozice úzkoprofilových specialistů a manažerů. Mými partnery jsou české i mezinárodní společnosti z regionu ČR a střední Evropy. 

Od roku 2020 spolupracuji s flow-r a projekty obsazuji metodou přímého oslovení off-line kandidátů, tzv. direct search.

Tato služba poskytuje vysokou přidanou hodnotu ve formě oslovení celého trhu potencionálních kandidátů a identifikaci i těch jedinců, kteří o změně dosud neuvažovali.

předchozí
zkušenosti

technologické společnosti

Svoji kariéru jsem začínal v soustředění na technické kandidáty do výrobních a technologických firem. Postupně jsem se seznamoval i s dalšími segmenty a začal si budovat cennou síť kontaktů. 

direct search

Od roku 2020 spolupracuji s flow-r a projekty obsazuji metodou přímého oslovení off-line kandidátů, tzv. direct search.

Tato služba poskytuje vysokou přidanou hodnotu ve formě oslovení celého trhu potencionálních kandidátů a identifikaci i těch jedinců, kteří o změně dosud neuvažovali.

inspirace do dnešní práce

Za dobu svého působení v recruitmentu jsem potkal stovky a tisíce zajímavých kandidátů napříč různými segmenty. Nepřestává mne udivovat, jak šikovní a zajímaví lidé se na trhu pohybují a jak zajímavé profese vykonávají. 

S každým novým projektem je tedy pro mne otevřena nová výzva k poznání nové profese či řady odborníků

úspěšnost projektů

aktuální úspěšnost 91 %

Od roku 2020 je moje úspěšnost přes 91%. 

nedávno obsazené projekty

pozice / projekt

region

obor

time to fill

EHS manager CZ strojírenství 6 týdnů
HW R&D leader CZ  výzkum a vývoj 7 týdnů
HW developer CZ výzkum a vývoj 6 týdnů
Quality manager CEE region automotive 6 týdnů

něco o mně

Baví mě propojovat kariérní příležitosti s těmi správnými kandidáty, přicházet do kontaktu se zajímavými a chytrými lidmi a získávat znalosti z širokého okruhu oborů. Hudba je pro mě nepostradatelnou součástí mého života a baví mě se neustále posouvat, učit se nové věci.

reference

S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání.

Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat.

Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům.

V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r executive search jsme pracovali na mnoha projektech a pokaždé jsme byli velmi spokojeni s rychlostí, systematičností práce, kvalitou výběrového procesu i doporučených kandidátů.

Pavel i Zuzka jsou profesionálové s výbornou znalostí trhu i psychologie kandidátů, takže jejich služby i poradenství mají velkou přidanou hodnotu v rámci celé spolupráce.

Oceňuji také jejich mimořádnou flexibilitu a osobní přístup.
Jan Soóky HR Manager CZ, SK, HU IMPERIAL BRANDS https://www.linkedin.com/in/jansooky/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým.

Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se flow-r daří.

Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché.

Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter.

Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje.

Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později.

Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/
Ve flow-r executive search jsme našli spolehlivého a dlouhodobého partnera nejen pro český trh.
Tomáš Dvořák Sales Director JD Ddvorak / TESTSYSTEME https://www.linkedin.com/in/adela-wiesnerova-48a8b658/
Zkušenosti s flow-r executive search bych popsala jako profesionální přístup, rychlé a konstruktivní jednání a samozřejmě úspěšné projekty.

flow-r vnímám jako dlouhodobého partnera ráda budu spolupracovat i v budoucnu.
Adela Wiesnerova HR manager KION group https://www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-dvo%C5%99%C3%A1k-325807130/

mé články

Co zvážit při výběru headhuntera

Co zvážit při výběru headhuntera