networking
& recruitment forum

Dlouhodobě se snažíme rozvíjet recruiterské řemeslo nejen u nás ve firmě, ale nabízet zajímavé know-how či best practice i odborné veřejnosti. 

Od roku 2014  pořádáme otevřené akce, kde sdílíme zkušenosti naše i našich hostů spolu s účastníky těchto setkání. 

RECRUITMENT FORUM offline & online

Tato setkání jsou věnován především pravidleným, tématickým setkáním lidí z oboru. Formát našich setkání je charakteristický svou uvolněnou, přátelskou a především otevřenou atmosférou. 

Setkávají se tu recruiteři z agentur, headhunteři, personální ředitelé, hiring manažeři i interní recruiteři. Všichni s cílem dozvědět se něco nového, navázat zajímavé kontakty, podělit se o své zkušenosti nebo získat radu k tématům, která aktuálně řeší. 

Jako podporu sdílení know-how a inspirace mezi recruitery jsme založili i diskusní skupinu "recruitment forum" na Facebooku. 

bezpečné prostředí

Naše setkání nenatáčíme ani nenahráváme. Snažíme se o přátelskou a otevřenou atmosféru našich odborných, networkingových setkání, většinou si na místě tykáme, oslovujeme se jménem, celá akce probíhá interaktivně.

profesionálové z oboru

Moderátorem každého setkání je vždy odborných garant, který má zajímavé téma ke sdílení. Snažíme se o velmi pestrý výběr garantů spojených s skutečnými výsledky. 

navazování kontaktů

Velmi milým a žádaným důsledkem našich setkání jsou setkání a propojení osobností, které by se možná jinak nesetkaly. Takto vznilá propojení jsou často začátkem dlouhodobé neformální či formální spolupráce.

co chystáme:

zpětná vazba od účastníků

"Otevřená komunikace, příjemná atmosféra. Hodnotím velmi pozitivně, byl dostatek prostoru pro diskuze a sdílení zkušeností. Organizace výborná, časová náročnost velmi dobrá. Bezvadně zorganizované, rozsah pokryl to, co čas dovoloval. Organizace skvělá, výborné občerstvení, klidně bych uvítala, kdyby byla akce delší, aby byl větší prostor na diskuzi a probrání tématu více do hloubky. Hodnotím velmi pozitivně, myslím, že obsazení bylo vyvážené a zazněly zajímavé názory. Vynikající prostředí a skvělý kolektiv. Nejzajímavější byly názory z praxe, myšlenky, postupy ostatních účastníků. Bylo pro mě zajímavé slyšet zkušenosti lidí z oboru z jiných agentur, ale i z interního HR. Vždy je zajímavé sledovat rozdílné názory lidí z agentur a z interního HR. Občerstvení super, ty brownies byly geniální :). Občerstvení? To bylo nej nej nejlepší! Není co vytknout - vše bylo dle očekávání, děkuji za pozvání. Těším se na další setkání. Díky za možnost účastnit se a další energii. Takových firem jako je flow-r je málo.  Přeji hodně štěstí a úspěchů. Profesionální a přátelský přístup. Doporučuji! Milé setkání, které přineslo zajímavé postřehy a různé vychytávky..."