Jitka Zimolková

executive recruiterčemu se věnuji a co dělám?

Pro klienty z řad společností na jižní Moravě vyhledávám vhodné kolegy či kolegyně do jejich týmů a to převážně formou direct search.

Kandidátům se snažím nalézt takovou společnost, se kterou se ztotožní a budou s ní dlouhodobě spolupracovat, a podílet se tak na jejím úspěchu.

jakým oborům se věnuji?

Jelikož miluji různorodost, ráda řeším a obsazuji pozice výrobního, obchodního či logistického charakteru. Velmi ráda spolupracuji na vyhledávání pozic v IT oddělení, občas si ráda práci zpestřím administrativní či marketingovou pozicí.

proč spolupráce s flow-r?

Ve flow-r jsem našla skupinu podobně smýšlejících kolegů a kolegyň, jejichž hlavním cílem a motivací je dělat poctivou recruiterskou práci.  Druhým, neméně důležitým aspektem, proč zrovna flow-r,  jsou hodnoty firmy i jednotlivých kolegů, na těch si osobně velmi zakládám.

a jaké hodnoty to jsou?

  
Důvěra – s každým, s kým přijdu do kontaktu a s kým spolupracuji, si snažím budovat vztah založený na vzájemné důvěře. Kde je důvěra, tam je prostor pro to zvládnout cokoliv. 

Osobní přístup – jelikož miluji komunikaci s lidmi a potkávání se s nimi, záleží mi na tom dozvědět se o člověku co nejvíc. Co rád dělá, co ho baví, co ho motivuje, jeho představy o ideální práci atd. Tak, jak se člověk snaží najít společnosti ty pravé kandidáty (nikoliv ideální, ale pravé), tak se člověk snaží najít tu pravou firmu i pro každého kandidáta. Jen tak může vše fungovat.
  
Profesionalita – souvisí s mou snahou dělat práci co nejlépe, poctivě, dle mého nejlepšího vědomí a svědomí, kdy člověk s radostí dělá to, čemu a v co věří. Vždy se snažím pochopit všechny zúčastněné strany a najít nejlepší shodu a soulad mezi společností a kandidátem. 
  
Přátelství – ke své práci potřebuji mít zázemí a společnost lidí, se kterými se ráda kdykoliv potkám i ve svém volném čase. 
  
Respekt – ke každému setkání přistupuji s respektem a úctou k druhé straně. 

 

něco málo z mého CV?

Vystudovala jsem obchodní akademii a vysokou školu specializující se na mezinárodní vztahy a diplomacii. Již od počátku mé profesní dráhy mě provázela oblast interní personalistiky.  Je to oblast, která mi vždy přinášela spoustu nového a velmi mě vnitřně obohacovalo, že jsem při výběrových řízeních měla možnost potkat velkou spoustu inspirativních lidí, kdy KAŽDÝ z těchto lidí měl v sobě něco zajímavého.

Jelikož jsem tvor komunikativní, tu část mé pracovní náplně, kterou tvořily výběrová řízení a setkávání se s lidmi, jsem přímo milovala. Cením si toho, že jsem při své práci přišla do kontaktu s velkou spoustou externích personálních a recruiterských agentur a měla možnost poznat způsob jejich práce. Jsem velmi ráda, že si můžu vzít z těchto spoluprací to nejlepší a že můžu společně se zkušenostmi z pohledu interního recruitera vše naplno využít ve flow-r.

co dalšího kromě práce? 

A co mám ráda ve svém volném čase? Miluji svou rodinu, svého psa, své přátele, procházky a výlety, trochu toho sportu jako kolo a tanec a v neposlední řadě také můj nejnovější koníček fotografování. 

a na závěr?

I když zrovna v této chvíli neřešíte potřebu nových kolegů či kolegyň do svých týmů, nebo práci nehledáte, můžeme se potkat, zajít si třeba na výbornou kávu a popovídat si.  Pracovní trh se mění každým dnem a štěstí přeje připraveným.

Těším se na setkání s Vámi a také na to, že mi dáte příležitost se stát Vaším rovnocenným partnerem a přesvědčit Vás, že naše spolupráce bude úspěšná. 

Jitka