Jitka Zimolková

direct search & non executive search

Pro klienty z řad společností na jižní Moravě vyhledávám vhodné kolegy či kolegyně do jejich týmů a to převážně formou direct search.

Kandidátům se snažím nalézt takovou společnost, se kterou se ztotožní a budou s ní dlouhodobě spolupracovat, a podílet se tak na jejím úspěchu.

mé projekty

Jelikož miluji různorodost, ráda řeším a obsazuji pozice výrobního, obchodního či logistického charakteru. Velmi ráda spolupracuji na vyhledávání pozic v IT oddělení, občas si ráda práci zpestřím administrativní či marketingovou pozicí.

předchozí
zkušenosti

HR manager

Během své kariéry jse pracovala v několika firmách na roli HRM / HR director. Měla jsem možnost poznat výrobní, automotive, i TELCO společnosti a díky těmto zkušenostem jsem dnes kvalifikovaným partnerem zákazníkům i kandidátům.

direct search & executive search 

Od roku 2017 spolupracuji s flow-r. V roli HR manažera i externího dodavatele jsem doposud obsadila stovky náročných pozic, ať již specialistů či manažerů. Každý nový projekt je pro mne výzvou a zároveň příležitostí zůročit předchozí zkušenosti.  

úspěšnost projektů

aktuální úspěšnost 95 %

Od roku 2017 se úspěšnost mých projektů pohybuje nad 90 %. Od roku 2020 do současnosti jsem úspěšně obsadil dokonce 95 %. 

něco o mně

Miluji svou rodinu, svého psa, své přátele, procházky a výlety, trochu toho sportu jako kolo a tanec a v neposlední řadě také můj nejnovější koníček fotografování. 

reference

S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání.

Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat.

Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům.

V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r executive search jsme pracovali na mnoha projektech a pokaždé jsme byli velmi spokojeni s rychlostí, systematičností práce, kvalitou výběrového procesu i doporučených kandidátů.

Pavel i Zuzka jsou profesionálové s výbornou znalostí trhu i psychologie kandidátů, takže jejich služby i poradenství mají velkou přidanou hodnotu v rámci celé spolupráce.

Oceňuji také jejich mimořádnou flexibilitu a osobní přístup.
Jan Soóky HR Manager CZ, SK, HU IMPERIAL BRANDS https://www.linkedin.com/in/jansooky/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým.

Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se flow-r daří.

Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché.

Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter.

Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje.

Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později.

Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/
Ve flow-r executive search jsme našli spolehlivého a dlouhodobého partnera nejen pro český trh.
Tomáš Dvořák Sales Director JD Ddvorak / TESTSYSTEME https://www.linkedin.com/in/adela-wiesnerova-48a8b658/
Zkušenosti s flow-r executive search bych popsala jako profesionální přístup, rychlé a konstruktivní jednání a samozřejmě úspěšné projekty.

flow-r vnímám jako dlouhodobého partnera ráda budu spolupracovat i v budoucnu.
Adela Wiesnerova HR manager KION group https://www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-dvo%C5%99%C3%A1k-325807130/

mé články