Lucie Veselá

executive search & direct search

Věřím, že každá pracovní role je obsaditelná – klíčem k úspěchu je důvěra, pochopení, partnerská kooperace a efektivní zpětná vazba. A to vše se snažím svým zákazníkům nabídnout.

Těším se na úspěšnou spolupráci i s Vámi.

mé projekty

V recruitmentu a executive search pracuji od roku 2017. Z tu dlouhou dobu jsem obsadila vyšší desítky projektů napříč všemi segmenty. Nejčastěji pracuji na projektech z oblasti výroby, R&Đ, automotive,  IT, médií a služeb.

Svým klientům úspěšně obsazuji především manažerské a úzce zaměřené seniorní odborné role, které vyžadují precizní přístup. Cestou, která funguje, je detailní mapování celého trhu, a to jak na lokální tak mezinárodní úrovni.

předchozí
zkušenosti

V oblasti náboru jsem většinu svého profesního života. Potkala jsem stovky klientů a tisíce kandidátů různých zkušeností i odborností. V posledních letech jsem pracovala i manažerské roli v mezinárodním prostředí. Díky těmto zkušenostem umím svým zákazníkům i kandidátům nabídnout vhled do jejich byznysu, zkušenost z podobných projektů v jiných firmách a často také doporučení vhodného řešení neobvyklých situací.

Celý život se učím dávat si získané informace do souvislostí. Pokud to spojíme s důkladým průzkumem trhu, můžeme společně mířit k dalšímu úspěšnému projektu. 

Velmi dobře totiž vím, že pro efektivní pokrytí Vašich očekávání je důležité zejména dostatečné porozumění potřebám odvětví, firmy, týmu, ale také možnostem, které nabízí pracovní trh.

inspirace do dnešní práce

Na mé práci mě nejvíce baví možnost nacházet ta nejlepší propojení úspěšných profesionálů a skvělých klientů, díky němuž vzniká kvalitní spolupráce a pozitivní vývoj pro všechny zúčastněné. Věřím, že lidé jsou tím nejcennější kapitálem firem a i proto se ráda podílím na jeho navyšování.

úspěšnost projektů

aktuální úspěšnost -- %

Ve flow-r jsem začala pracovat v létě roku 2023, reálnou úspěšnost tedy ještě nemůžeme měřit. V posledních dvou letech v oboru jsem se však dlouhodobě držela vždy nad 90%. 

nedávno obsazené projekty

pozice / projekt

region

obor

time to fill

Head of service CZ robotika 8 týdnů
Sales director CEE region automatizace 8 týdnů
CMO CEE region výroba 7 týdnů
General manager CZ stavebnictví 8 týdnů
CSO CZ elektronika 6 týdnů
KAM EMEA region výroba 6 týdnů

něco o mně

Celý život hledám odpovědi na otázku „proč?". Jsem zvídavá a velmi ráda poslouchám různé životní příběhy a zkušenosti lidí, což je pravděpodobně důvod, proč mě má práce naplňuje.

Zajímám se o sociologii, ráda chodím do přírody na procházky (často s psím parťákem) a zároveň nikdy neřeknu „ne“ na adrenalinové zážitky, sýrové pochoutky a cestování.

reference

S flow-r executive search jsme pracovali na mnoha projektech a pokaždé jsme byli velmi spokojeni s rychlostí, systematičností práce, kvalitou výběrového procesu i doporučených kandidátů.

Pavel i Zuzka jsou profesionálové s výbornou znalostí trhu i psychologie kandidátů, takže jejich služby i poradenství mají velkou přidanou hodnotu v rámci celé spolupráce.

Oceňuji také jejich mimořádnou flexibilitu a osobní přístup.
Jan Soóky HR Manager CZ, SK, HU IMPERIAL BRANDS https://www.linkedin.com/in/jansooky/
S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání.

Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat.

Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům.

V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO ASSA Abloy East Europe https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r som spolupracoval na projekte, ktorý mal pre našu spoločnosť Electro World veľkú dôležitosť. Zuzka po celý čas spolupráce reagovala promptne, odborne ale hlavne ľudsky čo je veľká pridaná hodnota pokiaľ ide o proces náboru.

Jej komunikačné zručnosti a odborné skúsenosti nám dávali pocit bezpečia, že sa celý proces podarí dotiahnuť do úspešného konca. Zuzke ale aj celému tímu flow-r prajem veľa úspechov a spokojných klientov na oboch stranách.
Andrej Višacký HR manager NAY https://www.linkedin.com/in/andrej-visacky/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým.

Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se flow-r daří.

Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché.

Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter.

Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje.

Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později.

Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/
Chtěl bych poděkovat flow-r executive search a konkrétně headhunterovi Adamu Červenkovi za spolupráci, která pro nás byla velmi přínosná. Podařilo se nám společnými silami obsadit klíčovou pozici vedoucího lékaře pro jeden z našich investičních projektů. Spolupráce probíhala na velice profesionální úrovni.

flow-r executive search budou pro nás, pří dalším hledaní zaměstnanců, první volbou.
Roman Petr CEO - RP Clinic, partner RP Invest
Zkušenosti s flow-r executive search bych popsala jako profesionální přístup, rychlé a konstruktivní jednání a samozřejmě úspěšné projekty.

flow-r vnímám jako dlouhodobého partnera ráda budu spolupracovat i v budoucnu.
Adela Wiesnerova HR manager KION group https://www.linkedin.com/in/tom%C3%A1%C5%A1-dvo%C5%99%C3%A1k-325807130/
Ve flow-r executive search jsme našli spolehlivého a dlouhodobého partnera nejen pro český trh.
Tomáš Dvořák Sales Director JD Ddvorak / TESTSYSTEME https://www.linkedin.com/in/adela-wiesnerova-48a8b658/

mé články