Zuzana Paulová

executive search & direct search

Umím najít ty nejlepší zaměstnance na správná místa a poznám, kdy je třeba místo náboru lidí zlepšit procesy a fungování firmy. Díky tomu, že jsem extrémně organizovaná a důsledná se mi daří uspět i v náročných projektech, kde jiní selhávají.

V osobním i pracovním životě jsem prošla řadou zátěžových situací, zažila jsem úspěchy i pády a díky tomu vím, co to znamená se nevzdat.

mé projekty

Od roku 2011 nacházím kandidáty na strategické i manažerské pozice napříč střední Evropou. Od roku 2020 jsem partnerem ve společnosti flow-r executive search.

 Mí zákazníci a kandidáti se pohybují především v segmentech IT, bankovních a finančních firem, logistických a dopravních firem a v e-commerce. Velká část mých projektů je také ve výrobě a engineeringu.

předchozí
zkušenosti

executive search & direct search

V náboru pracuji od roku 2008. Vyzkoušela jsem si i interní roli, ale většinu kariéry jsem prožila na straně dodavatele, což mi umožnilo proniknout do různých oborů a oblastí. Mou doménou jsou obtížně obsaditelné a multioborové pozice a manažerské role. 

TOP management

Díky osobním zkušenostem z TOP managementu dokáži poskytnout komplexní pohled na problematiku obsazované pozice a pomoci společně vydefinovat profil kandidáta tak, abychom našli člověka, který bude v dané roli úspěšný a pomůže plnit finanční výsledky vaší společnosti.

inspirace do dnešní práce

Už od doby, kdy jsme na FFUK vystudovala Andragogiku a Personální řízení, bylo tématem, které mě provázelo, téma motivace. Velkou přidanou hodnotou mého přístupu je precizní práce s motivací kandidáta i její analýza.

Pro úspěch v pozici, kterou potřebujete obsadit, je totiž důležité nejen najít kandidáta splňujícího požadavky, které výkonu práce potřebuje, ale především jeho vnitřní motivace zaměřit své úsilí na právě tuto pozici, právě ve vaší společnosti. 

Díky tomu, dokážu odhalit potenciál, který má obsazovaná pozice v rámci trhu, i doporučit vhodné uchazeče.

úspěšnost projektů

aktuální úspěšnost 97 %

Od roku 2015 se úspěšnost mých projektů pohybuje nad 90 %. Od roku 2020 do současnosti jsem úspěšně obsadila dokonce 97% projektů.

nedávno obsazené projekty

pozice / projekt

region

obor

time to fill

marketing director CEE region FMCG 8 týdnů
CFO CEE region automotive  8 týdnů
CTO  CZ strojírenství 6 týdnů
e-commerce specialist CEE region FMCG 7 týdnů
digital marketing director CZ FMCG 7 týdnů

něco o mně

Zjistila jsem, že lidé si obvykle rozumí, pokud sdílejí stejné hodnoty. Budeme spolu na jedné vlně, pokud jsou i vám blízké tyto:

spolupráce

Nemám ráda slovo pomoc, protože za touhou pomoci je často touha po moci. Proto raději spolupracuji, než pomáhám, a když vím, že mohu někomu nějak prospět – ať už předáním kontaktu, nebo informace, nebo jakkoli jinak, ráda to udělám.

pokora

Naučila jsem se, že každý člověk pro mě může být přínosem. Respektuji ostatní za to, co vykonali, mají za sebou, za to, jakou cestu ušli. Chci, aby každé setkání pro mě bylo obohacením a tak k němu přistupuji.

odvaha

Dělám věci, o kterých jsem přesvědčená, že jsou správné a mají smysl. Ne proto, že se to ode mě očekává nebo by se to dělat mělo.

vstřícnost

Chci, pro vás byla naše spolupráce příjemným zážitkem a to za všech okolností.

spolehlivost

Je pro mě klíčové moci důvěřovat lidem kolem sebe a oplácím stejnou minci. Své závazky plním a na mé slovo je spolehnutí. To je pro mě základ.

moje reference

Zuzana je příkladný profesionál s velkým rozhledem, vysokým pracovním nasazením a prozákaznickou orientací. Kandidáti, které doporučuje na vybrané pozice, splňují vysoké nároky a jsou zpravidla pečlivě cíleni na specifikované požadavky. Spolupráce s ní je zárukou toho, že pro nalezení vhodného kandidáty bude vždy učiněno maximum.
Petr Havelka HR director ZDAS a.s. https://www.linkedin.com/in/petr-havelka-00a64053/
So Zuzkou som spolupracoval na projekte, ktorý mal pre našu spoločnosť Electro World veľkú dôležitosť. Zuzka po celý čas spolupráce reagovala promptne, odborne ale hlavne ľudsky čo je veľká pridaná hodnota pokiaľ ide o proces náboru.

Jej komunikačné zručnosti a odborné skúsenosti nám dávali pocit bezpečia, že sa celý proces podarí dotiahnuť do úspešného konca. Zuzke ale aj celému tímu flow-r prajem veľa úspechov a spokojných klientov na oboch stranách.
Andrej Višacký HR manager NAY https://www.linkedin.com/in/andrej-visacky/
Se Zuzkou jsem spolupracoval při náboru nového obchodního ředitele. Velmi se cením její pomoci. Je to profesionál, který má přehled nejen v HR a náboru se věnuje s plným nasazením. Navíc je vždy milá a lidská a dokáže se vcítit do situace klienta.
Jaroslav Bellada CEO LP ENERGY https://www.linkedin.com/in/jaroslav-bellada/
Zuzana je velmi pracovitá a flexibilní. Její silnou stránkou je zodpovědnost, orientace na klienty a týmový duch. Ve skupině vždy vynikala svou pohotovostí, realistickým přístupem k řešení problémů a dokázala výborně motivovat kolegy.
Kateřina Nálevková
Zuzana is hardworking, communicative and very professional. She is focused on details. She has a great communication skills an she is performance-oriented.
Marie Málková HR BP Asecco Central Europe https://www.linkedin.com/in/marie-m%C3%A1lkov%C3%A1-currently-on-maternity-leave-262ba659/
Zuzka je výjimečná svým přístupem v hledání kandidátů. Pracuje vždy maximálně profesionální, zároveň je vždy vstřícná a otevřená novým podnětům, velmi flexibilní. Umí výborně balancovat požadavky kandidáta a potřeby společnosti. Pamatuje na všechny detaily a dotahuje věci do konce. Velmi Zuzce děkuji za její práci a přístup.
Petra Kružberská Senior HR BP SAB Finance https://www.linkedin.com/in/petra-kruzberska-4866937/
Zuzana přistupuje ke své práci v oblasti konzultací velmi profesionálně, je odborníkem na svém místě. Vždy připravená poradit.
Alexandr Krejčí executive director LUMEN ENERGY https://www.linkedin.com/in/alexander-krej%C4%8D%C3%AD-531b6461/
Za dva roky spolupráce se Zuzkou jsem v ní našla odborného a spolehlivého HR partnera na straně personální agentury, která se s námi pravidelně pouští do nelehkého hledání talentů. Cením si její empatie, otevřenosti, nadšení a nejvíce pak její korektnosti a spolehlivosti v tom, že co se řekne, to platí.
Jana Naidrová HR manager https://www.linkedin.com/in/jananaidrova/
Spolupráce se Zuzanou byla pro naší firmu jednou z prvních zkušeností s HR agenturou. S nevelkým odstupem času můžu říct, že tou nejlepší kterou jsme si mohli představit. Na Zuzce oceňuji nejvíce její nasazení, péči a naprosto nepodmínečnou pro-zákaznickou orientaci. Zároveň vstřícnou a pečlivou komunikaci a v neposlední řadě naprosto profesionální přístup při výběru a hodnocení kandidátů. Pokud budeme v budoucnosti hledat kandidáty na pracovní pozice s těmi nejvyššími nároky, obrátíme se opět na Zuzku.
Jan Rajdl ALZA.CZ https://www.linkedin.com/in/janrajdl/
Na základě mých dosavadních zkušeností mohu zodpovědně říct, že Zuzana Paulová je pro mě prototypem profesionální konzultantky. Jedna z hlavních věcí, kde, výrazně převyšuje průměr, je její schopnost efektivní a přesto milé komunikace. Zuzana je schopná velmi rychle pochopit situaci klienta a následně přijít s vlastním, v mnoha případech i vhodnějším řešením. Těším se na další spolupráci a děkuji!
Lenka Buttová MAFRA https://www.linkedin.com/in/lenka-buttova-fickerova-77895945/
V minulém týdnu jsme ve firmě prošli školením na LinkedIn, které Zuzana vedla. Bylo fajn se dozvědět nové věci ohledně podrobného nastavení profilu - to mě osobně pomohlo. Jinak bylo setkání v příjemném duchu.
Miroslava Hrubá HR manager Mlékárna Kunín https://www.linkedin.com/in/miroslava-hrub%C3%A1/

mé články

5 Signálů, že je třeba vyměnit manažera

5 Signálů, že je třeba vyměnit manažera

Chcete do týmu introverta, nebo extraverta?

Chcete do týmu introverta, nebo extraverta?

Kolik vás stojí nový zaměstnanec?

Kolik vás stojí nový zaměstnanec?