Pronájem prostor

Podpoříme Vaše manažery i propouštěné pracovníky v náročných obdobích a pomůžeme Vám udržet si pověst zodpovědného zaměstnavatele.

Podpora a servis

Podpořte svoje manažery i HR oddělení a díky outplacementu udržujte svoji pověst solidního zaměstnavatele i v náročných obdobích.

Spolupráce s liniovým  manažerem

Celou dobu outplacementu stojíme při vašem liniovém manažerovi. Pomáháme           s komunikací, přípravou             i jednáním s konkrétními pracovníky.

Podpora nadbytečného pracovníka

Odcházející kolega od našich seniorních konzultantů dostává intenzivní podporu při orientaci na trhu, zacílení na konkrétní firmy jeho zájmu i při úvahách o úpravě své kariérní dráhy.

Naše manažerské zkušenosti

Umíme v tom chodit. Náš tým je tvořen konzultanty s dlouholetými manažerskými zkušenostmi ve středních          i nadnárodních firmách. Rozumíme tak situacím, do kterých se dostáváte.

Kontinuální práce

Osobně, telefonicky i online podporujeme manažera             i nadbytečného pracovníka po dobu cca  3–6 měsíců.

Jak to funguje?

Po úvodní konzultaci vypracujeme s Vaším liniovým manažerem konkrétní postup pro Vaši situaci, setkáme se s nadbytečným pracovníkem a po dobu 3–6 měsíců oba aktivně podporujeme. 

Potřeby

Zjistíme vaše potřeby a možnosti.

Strategie

Navrhneme plán dalšího postupu.

Realizace

Realizujeme  odsouhlasenou strategii.

Opíráme se o dlouholeté zkušenosti našich konzultantů

Naši konzultanti za sebou mají roky zkušeností s náborem manažerských                      a odborných rolí a potkali už tisíce kandidátů. Díky tomu rozumí Vašim potřebám.

Stojí za námi stovky spokojených klientů

Jsme pyšní na každý náš společný úspěch. Našimi partnery
jsou i následující společnosti.

14

let na trhu

1000+

obsazených pozic

97%

úspěšnost

45 000+

šálků kávy s kandidáty

S recruitery flow-r executive search spolupracuji již mnoho let a děkuji jim za spoustu vynikajících kolegů a zajímavých setkání. Jedna z věcí, kterých si cením, je jejich snaha pochopit nejen hledanou pozici, ale i hledaný profil kandidáta z pohledu týmu, do kterého bude nastupovat. Po letech spolupráce je to již snadnější, znají moje očekávání. K výběru dostanu vždy kandidáty, kteří odpovídají nejen profesním, ale i lidským požadavkům. V nedávné době pro mne hledali i kolegy v zahraničí pro naše pobočky a opět úspěšně.
Karin Hrunková CFO East Europe, ASSA ABLOY https://www.linkedin.com/in/karin-hrunkov%C3%A1-7b583513/
S flow-r executive search máme zkušenosti už nějaký ten rok. Primárně spolupracujeme s Pavlem Plachým. Jako skupina několika společností potřebujeme servis, který je dodavatel schopen dodat pro různé entity a jejich potřeby. To se flow-r daří. Spolupráce s nimi je vždy na velmi profesionální úrovni, velmi oceňuji jejich pro-aktivní přístup a otevřenost. Pavel s námi udržuje pravidelný kontakt a ví, co se u nás děje. Díky tomu je pak nastartování každé nové zakázky jednoduché. Díky za vše.
Zuzana Formánková Executive Manager - Recruitment, skupina ČSOB https://www.linkedin.com/in/zuzana-form%C3%A1nkov%C3%A1-89ab619/
Pavel Plachý z flow-r executive search ve mě oživil mé původní představy a očekávání toho, jak by měl vypadat a fungovat headhunter. Evidentně jsem potřeboval čas a trochu štěstí se nakonec s Pavlem potkat, abych viděl, jak vypadá ryzí práce "s lidmi". Opravdu správně zformulovat Vaše silné a slabé stránky, ale hlavně vidět přidanou hodnotu v tom, co Vás baví a naplňuje. Osobně mě ale nadchlo, že viděl a dokázal si uvědomit potřeby firmy několik měsíců a let dopředu a podle toho byl schopen identifikovat vhodného kandidáta a schopnosti, které budou potřeba až mnohem později. Je až neskutečné, že i v dnešní době je někdo schopen toto vše zasadit do dobrého osobního příběhu bez ohledu na obor ve kterém se pohybujete a jehož hlavním středem jste Vy – ať již jako kandidát nebo Vy jako klient.
Oldřich Myslivec CFO Qminers https://www.linkedin.com/in/oldrichmyslivec/

Formulář

Kontaktujte nás

Potřebujete partnera, který Vás i kolegy provede obtížným obdobím? Ozvěte se nám!

Kontaktujte Pavla